Advert

DEMİRCİ YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU YATIRIMI İHALE EDİLİYOR

DEMİRCİ YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU YATIRIMI İHALE EDİLİYOR

Demirci'de her alanda yatırımlar sürerken Belediye Başkanı Selami Selçuk'tan, Demirci'ye ve Demirci'nin gençlerine yeni yatırım müjdesi geldi. 
Belediye Başkanı Selami Selçuk, 31 Mart Yerel seçimleri öncesinde söz verdiğimiz " Yarı Olimpik Yüzme Havuzu " yatırımının yapım ihalesi 25 Ekim 2019, Cuma günü yapılacağını müjdeledi. 

Bin 596 alana yapılacak olan ve BİN Metrekare peyzaj alanı olacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yatırımında Bay-Bayan 4 duş kabini, 4 soyunma odası, 30 adet soyunma dolabı, antrenör ve yönetici odası, fuaye alanı ve seyirci izleme tribünü yer alacak. 

MEMLEKETİME YAKIŞIR

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklama da " Demirci'ye her alanda yeni yatırım ve hizmetleri buluşturmaya devam ediyoruz. İlçemiz gençlerinin ve öğrencilerinin yararlanması amacıyla söz verdiğimiz Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yatırımının ihalesini yapıyoruz. Demirci'ye büyük değer katacak olan ve İlçe'de gençlerin yüzme sporu öğrenebileceği donanımlı bir tesis yapacağız. Bu noktada geçtiğimiz ay Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile görüşüp hemen ardından da Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile de gerekli protokolleri imzalamıştık. İhalemizin yapılmasının hemen ardından süreç tamamlanır tamamlanmaz Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun yapımına başlayacağız. Bu yatırım memleketimize çok yakışacak " dedi. 
DEMİRCİ'NİN GENÇLERİ YÜZME ÖĞRENECEK
Yapılacak olan tesisin tam donanımlı olacağını ifade eden Başkan Selami Selçuk, geleceğimiz olan kıymetli Demircili gençlerimiz yüzme sporu antrenörleri ile yüzme sporu öğrenirlerken, ilçemizde yüzme sporu ile ilgili de yarışmalar ve faaliyetler de düzenlenecek. Tesisimiz de engellilerimiz içinde gerekli kullanım alanları yer alırken, duş kabinleri, soyunma odaları, fuaye alanı gibi yerlerde yer alacak. Demirci'mize değer katacak bu dev yatırımı kıymetli vatandaşlarımızın desteği ile İlçemize yapacağız. Demirci'mize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Meteorolojiden Uyarı!
Meteorolojiden Uyarı!
Kula Belediyesi, maske ve eldivenler için özel atık kutuları koydu
Kula Belediyesi, maske ve eldivenler için özel atık kutuları koydu