Kanyılmaz; "Çakalların Hükmü, Kurt Ayağa Kalkana Kadardır"

Kanyılmaz;
Bu içerik 284 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Demirci İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, son günlerde MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin sağlık durumunla alakalı olarak spekülasyon yapanlara yönelik çok sert bir açıklama yaptı. 

MHP Demirci İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz'ın gazetecilere yaptığı açıklmada, " Son günlerde Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin sağlık durumu ile ilgili yapılan spekülasyon ve manipülasyonları esefle takip ediyoruz.  Ederinin ne olduğunu bildiğimiz, Maklube sofralarının müdavimleri hain fetö kırıntıları, içlerindeki his, duygu ve düşüncülerini dışa vurmuş. Türkiye'nin Devlet Bahçeli'siz siyasete hazırlanması gerektiğini söylemiş, Twitter hesaplarından paylaşılmış. Hainlerin dış destekçisi ABD Türkiye Büyük Elçiliği resmi  twitter hesabından sonra beğeni geri çekilmiştir. Bütün bu olup bitenler gösteriyor ki Sayın Genel Başkanımızın Emrinde Milliyetçi Hareket Partisi dün olduğu gibi bugünde Milli duruşun adı olmaya devam ettiğini görmekteyiz" dedi."

Devlet Sensin Alayı Bilsin

İlçe Başkanı Kanyılmaz" Bir sözüyle gönülleri okşayan, dokunuşu ile ruhlarımızı bayram yerine çeviren ülkücüleri birlik ve beraberlik içinde sapasağlam aşılmaz bir kale gibi teşkilatlandıran emrinde olmaktan gurur duyduğumuz, Sayın Genel Başkanımıza yapılan haksız saldırılara karşı ülkücü hareketin sessizliği bilinsin ki, Genel Başkanımızın seviyeli ve sabırlı duruşuyla alakalıdır. Zehirli ve sivri dilli çakalların, liderimizle ilgili söylediği her kem söz Ülkücü hafızamıza kazınmaktadır.  " Bilinsin ki çakalların hükmü, kurt ayağa kalkana kadardır" Ülkücü hareketin geleneğinde tehdit etmek yoktur. Ülkücü hareket yapacağını yapar. Ülkücü hareket hesap sorar , muktedirdir. Türkmen Beyimiz, Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beye Yüce Allah'tan sağlık ve uzun ömürler diliyorum. Allah Başımızdan eksik etmesin." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Jeopark Kula Belediyespor 3-1 İstanbul BBSK
Jeopark Kula Belediyespor 3-1 İstanbul BBSK
Salihli TSO’ya  Kula Leblebisi için Teşekkür Ziyareti
Salihli TSO’ya Kula Leblebisi için Teşekkür Ziyareti