Advert

Kula Belediyesinden Caddeyi Değiştiren Dokunuş

Kula Belediyesi öz kaynakları ile geliştirdiği projelerini hayat vermeye devam ediyor.

Kula Belediyesinden Caddeyi Değiştiren Dokunuş
Haberin videosu için tıklayın!

Kula Belediyesi, Kula'nın en önemli turistik güzergahı haline gelen, yerli ve yabancı turistlerin kullandığı Divlit Caddesini yeniden hayat vererek modern kimliğine kavuşturdu.

Uzun yıllar boyunca hizmetten yoksun kalan, yıpranmış ve vatandaşlar tarafından en çok şikayet alan cadde olan Divlit Caddesi, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun'un yapmış olduğu çalışma ile modern yüzüne kavuştu.

Kula'nın turizm potansiyelinin farkında olduklarını ve bu konuda ciddi altyapı çalışmalarına başladıklarının altını çizen Başkan Tosun, "Kula sahip değerlerini gün yüzüne çıkartma ve pazarlama konusunda hep geriden gelmiş. Vatandaşların talep ve istekleri, kenarda, kıyıda, köşede kaldığı bahaneleri ile ötelenmiş. Kula'nın en güzel yerlerinden birisi olan Divlit Caddesi de buna en güzel örneklerden birisi. O bölgede yaşayan vatandaşlarımızın modern yaşam koşullarına kavuşturulması, talep ve isteklerinin yerine getirilmesi yaptığımız çalışmalar ile bize nasip oldu. Yapılan güzel bir çalışma ile vatandaşlarımızın istekleri yerine getirilmiş oldu, hem de Kula'ya gelen on binlerce ziyaretçimizin, turistimizin kullandığı en işlek caddelerimizden birisi yeniden hayat buldu. Zaferiye Mahallemizde yaptığımız çalışmalar devam ediyor. İnşallah ilerleyen zamanlarda da bu çalışmalarımız sayesinde o bölgemiz daha da gelişerek hem yatırımlar alacak hem de modern bir yaşam alanı haline gelecek. Halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kula Belediyesi, maske ve eldivenler için özel atık kutuları koydu
Kula Belediyesi, maske ve eldivenler için özel atık kutuları koydu
23 Nisanda Çocuklara Doğum Günü Sürprizi
23 Nisanda Çocuklara Doğum Günü Sürprizi