Advert

Ege Bölgesi Masterlar Kulüp Başkanlarından Kula’da Dostluk Maçı

Ulusal Veteranlar Ege Bölge Feredasyonu’nda mücadele eden Kula Jeopark Masterler ile Kula Masterler kulüpleri işbirliğiyle Başkanlar Karması etkinliği Kula’da yapıldı.

Ege Bölgesi Masterlar Kulüp Başkanlarından Kula’da Dostluk Maçı

Ulusal Veteranlar Ege Bölge Feredasyonu’na bağlı kulüp başkanlarının katılımı ile her sezon sonu yapılan “Başkanlar Karması” etkinliği Kula’da gerçeleşti. Kula Jeopark Sentetik Çim Saha’da yapılan ‘Başkanlar Karması’ müsabakasında kazanan dostluk oldu. Programa, Kula Kaymakamı Kemal Duru, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok, Spor ve Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürü Sait Bozer, Kula Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Adnan Sarı, İzmir Manisalılar Federasyonu Başkanı Halit Oran ve Ulusal Veteranlar Ege Bölge Feredasyonu’na bağlı masterlar takımlarının başkanları katıldı. Müsabakada Başkanlar Karması takımlarında futbol oynayan Kula Kaymakamı Kemal Duru ve Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, müsabaka sonrası Ege Bölgesi’nin çeşitli yerlerinden etkinliğe katılan kulüp başkanlarını Kula Beyler Evi’nde ağırladı. Program sonunda misafir kulüp başkanlarına günün anısına maket Kula Evi ve Kula Leblebisi hediye edilerek hatıra fotoğrafı çektirildi.

Bakan Kasapoğlu’ndan Amatör Spor Kulüp Başkanlarına Teşekkür Belgesi
Ulusal Veteranlar Ege Bölge Feredasyonu’nun Kula’da gerçekleştirdiği etkinlik sonrası Kula Jeopark Masterlar Kulübü Başkanı Cenk Çetin, Kula Masterlar Kulübü Başkanı Nazif Burşuk ve Kula Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Adnan Sarı’ya Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından “Amatör Spor Haftası” dolayısıyla gönderilen teşekkür belgeleri takdim edildi.

Jeopark Masterlar Başkanı Çetin; “Spor, Birleştirici Unsur”
Kula Jeopark Masterlar Kulüp Başkanı Cenk Çetin, Kula’da Ulusal Veteranlar Ege Bölge Feredasyonu sezon sonu etkinliği olan Başkanlar Karması müsabakasına ev sahipiliği yapmanın guru ve mutluğunu yaşadıklarını belirterek sporun birleştirici gücünden yararlandıklarını belirtti.

Başkan Tosun; “ Spora ve Sporcuya Her Daim Destek Veriyoruz”
Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “ Kula’da, son yıllarda amatör spor kulüplerimiz, bireysel spor branşlarımız, altyapılarımız, yeni inşa edilen spor alanları ve spor tesisleriyle Manisa’nın hatta bölgesinin cazibe merkezi haline gelme yolunda önemli adımlar attık. Kulalı hemşehrimiz Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilçemizin sporda marka olması yolunda yaptığımız çalışmalarda bizlerin en büyük destekçisi ve güç kaynağıdır. Spora ve sporcuya her konuda destek vermeye devam ediyoruz” dedi.

Kaymakam Duru; “ Spor Birlik, Beraberlik, Kardeşliktir”
Kula’da Ege Bölgesi’nin masterlar kulüp başkanlarını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti

dile getiren Kula Kaymakamı Kemal Duru, bu tür etkinliklerin birlik beraberliği ve sporun takım oyunu eşliğinde hayata karşı bakış açılarını geliştirdiğini söyledi. Masterlar Kulüp Başkanlarını tebrik eden Kaymakam Duru, tüm takımlara başarılar diledi.

spor futbol kula masterler maç manisa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kula Her Kula Nasip Olmaz Kula
Kula Her Kula Nasip Olmaz Kula
Kula Ülkü Ocağı Başkanı Çakan'dan yeni yıl mesajı
Kula Ülkü Ocağı Başkanı Çakan'dan yeni yıl mesajı