Advert

Kula Devlet Hastanesi’nde 3 Yeni Doktor Göreve Başladı

Kula Devlet Hastanesi’nde 3 Yeni Doktor Göreve Başladı

Kula Devlet Hastanesi’nde uzun zamandır eksiliği hissedilen 3 branşta atamaları yapılan doktorlar göreve başladı. Hastane Başhekimi Op. Dr. Cansu Sarıgül, yeni göreve başlayan doktorları ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

Kula Devlet Hastanesi’nde uzun zamandır eksikliği hissedilen dahiliye, kadın doğum ve diş branşlarında atamalar yapıldı. Geçtiğimiz günlerde Kula Devlet Hastanesine atamaları yapılan doktorlar, hasta kabulüne başladı. Yapılan atamalar ile Dahiliye(İç Hastalıkları) branşına atanan Uzm. Dr. Berkant Usoğlu, Kadın Doğum alanına atanan Uzm. Dr. Celal Akdemir, Diş branşına atanan Uzm. Dr. Merve Büşra Özdemir, yeni görevlerinde hasta kabulüne başladı. Göreve başlayan yeni doktorları ziyaret eden Kula Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Cansu Sarıgül, doktorlara görevlerinde başarılar diledi.

Dahliye (İç Hastalıkları) Uzman Doktoru Berkant Usoğu Kimdir?

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İzmir Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlığını tamamlayan Dahiliye(İç Hastalıkları) Uzm. Dr. Berkant Usoğlu, 6 ay Alaşehir Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde çalıştıktan sonra Kula Devlet Hastanesi’ne atandı. Usoğlu, evli.

Kadın Doğum Doktoru Uzm. Dr. Celal Akdemir Kimdir?

Çapa Tık Fatüktesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlığını tamamlayan Uzm. Dr. Celal Akdemir, Kadın Doğum Uzmanı olarak ilk görev yeri Kula’ya atandı. Dün itibari ile hasta kabulüne başlayan Uzm. Dr. Akdemir, evli ve bir erkek çocuk babası.

Diş Doktoru Uzm. Dr. Merve Büşra Özdemir Kimdir?

Ankara Üniversitesi’nden mezun olan Diş Doktoru Merve Büşra Özdemir ise, özel hastanelerde 2 yıl görev yaptıktan sonra ilk görev yeri olarak Kula Devlet Hastanesi’ne atandı. İlk görev yerinde hasta kabulüne başlayan Uzm. Dr. Merve Büşra Özdemir, bekar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İlçe Müftülüğünden 120 camide 10 bin maske dağıtımı
İlçe Müftülüğünden 120 camide 10 bin maske dağıtımı
Meteorolojiden Uyarı!
Meteorolojiden Uyarı!