Advert

Kula Belediyesi’nde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Kula Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Kula Belediyesi’nde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Gerçekleştirilen törende imzaları Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Belediye-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Gökay Sezgin attı. 

Kula Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında yürütülen görüşmelerde neticesinde toplu iş sözleşmesi imzalandı. Kula Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen sözleşme ile belediye çalışanlarının maaşlarında ve sosyal haklarında iyileştirme yapıldı. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Belediye-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Gökay Sezgin toplu iş sözleşmesini birlikte imzaladı. İmza töreninde Mali Hizmetler Müdürümüz Ummuhan İnce, Yazı İşleri Müdürümüz Volkan Filik, Destek Hizmetleri Müdürümüz İlker Çevik, Belediyemizin İş Yeri Temsilcisi Uğur Yiğen’de bulundu. 

Başkan Tosun,  Kula Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesinin ilk defa imzalandığını belirterek belediye çalışanlarının birçok sosyal hakka sahip olacağını söyledi. Başkan Tosun açıklamasının devamında, “ Belediye-İş Sendikası ve Belediyemiz arasında ilk defa imzalanan toplu sözleşme ile emekçi mesai arkadaşlarımızın emeklerinin karşılıklarını almalarını temin edecek mali ve sosyal hakları ve ücret iyileştirmelerini içeriyor. Emekçilerimiz birçok sosyal hakka sahip olacaklar. Hepinize de sabrınız için teşekkür ediyorum. İmzaladığımız yeni sözleşme çalışanlarımıza ve ailelerine hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kula Her Kula Nasip Olmaz Kula
Kula Her Kula Nasip Olmaz Kula
Kula Ülkü Ocağı Başkanı Çakan'dan yeni yıl mesajı
Kula Ülkü Ocağı Başkanı Çakan'dan yeni yıl mesajı